Originalita Egyptian Magic

Slyšel jsem, že existují padělky Egyptian Magic. Je to pravda? Jak poznám rozdíl?

Bohužel se skutečně objevují. Na Amazonu a eBay bývají opravdu prodávány padělky Egyptian Magic. Spolupracujeme s oběma portály na řešení, ale je to velmi rozšířený problém.

DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ: Kopírována je pouze značka a obal. Padělatelé se ani nepokoušejí kopírovat samotný produkt - sami si představte, co může být v krabičce, jestliže používají ty nejlevnější možné složky, aby vyrobili cosi, co se podobá krému Egyptian Magic. Barva, vůně a textura jsou odlišné, máme také nespočet zpráv o kožních problémech způsobených použitím padělků. Máte-li jakoukoliv pochybnost o původu vašeho balení, nepoužívejte produkt! Kontaktujte nás na supportegyptianmagic.com a my vám pomůžeme zjistit, zda máte originální Egyptian Magic.

Kupujte najisto na www.creed4beauty.eu. Jako jediný oficiální distributor odebíráme zboží přímo od výrobce.

Odlišit originální egyptský zázrak Egyptian Magic od padělku není snadné. Výrobce Egyptian Magic není ochoten publikovat veškeré znaky, podle kterých je možné jednoznačně rozpoznat fake od originálu Egyptian Magic, aby padělatelům neusnadňoval práci. Přesto jsou zde některé prvky, podle kterých si můžete ověřit pravost svého balení. 

Na co se zaměřit:

1. Plastový obal: Každé originální balení Egyptian Magic je pevně zataveno v průhledném plastikovém obalu. Některé padělky jsou samozřejmě již také opatřeny podobným obalem, nicméně pokud obržíte egyptský zázrak bez tohoto obalu, rozhodně nejde o originál. Ihned takové balení pošlete zpět!

2. Kód na dně balení: V posledních letech jsme začali vyrážet kód doporučeného data spotřeby do dna balení místo jeho tisku. Kód může být těžké přečíst, je nutné podívat se pod určitým úhlem. Na originálním balení nemůže být kód vyražený jinak, než jak vidíte na následujícím obrázku.

Poznámka: Nezaručujeme, že padělatelé napodobují i toto naše kódování. Prozatím jsme ale nezaregistrovali padělky s okopírovaným kódováním. Jakmile se situace změní, změníme informace v této záložce.

Na co se naopak nesoustředit:

Zjednodušeně bychom řekli, že originalitu nelze posoudit jen podle názvu a popisku produktu. Někdy jsou zákazníci zmateni, protože se i na originálních baleních samozřejmě mohou vyskytnout jisté rozdíly. Vždy, když něco kvůli padělatelům změníme, zareagují a pokoušejí se provést ty stejné změny. Jejich cílem je samozřejmě obelstít zákazníka a zabránit odhalení jejich faků. Jako příklad rozdílů na originálních baleních uvádíme např.:

1. "Egyptian" vs. "Kamitian". V některých zemích jsme byli nuceni ve značení produktu zaměnit původní výraz Kamitian výrazem Egyptian. Na základě toho jsme se rozhodli sjednotit všechna balení a změnili jsme označení plošně pro celý svět. Bohužel padělatelé provedli stejné změny, proto tento fakt nelze považovat za určující  v rozpoznávání originality. Novější balení budou vždy označena a popsána slovem Egyptian (originály i padělky).

2. Další značení a popis na balení. V průběhu času jsme prováděli drobné změny, přidali jsme např. rozšíření informací o výhradních právech, přesunuli jsme některé symboly. Padělatelé pochopitelně provedli stejné změny, proto žádný z těchto prvků nelze považovat za důkaz originality.

SOUHRN

1. Kupujte pouze od autorizovaných prodejců! Vyhněte se Amazonu, eBay a dalším eshopům a prodejcům, kteří nespolupracují přímo s námi. Nenechte se zlákat nižší cenou produktu, vždy o čemsi vypovídá. 

2. Vaše balení musí mít na dně vyrytý kód "Use by" a další informace o výrobní šarži. Kód nesmí být nijak znehodnocen.

3. V případě jakýchkoliv pochybností se obraťte na supportegyptianmagic.com, kde vám pomohou vyřešit problém. V případě, že nehovoříte anglicky, můžete se obrátit na nás. Vaše pochybnosti ohledně originality výrobci předneseme za vás.

Použití Egyptian Magic

Na co mohu egyptský zázrak používat?

Otázka zní, na co jej použít chcete. Již přes 20 let vyrábíme Egyptian Magic a zákazníci nás velmi překvapují svojí kreativitou. Používají jej jako pleťový krém, oční krém, vlasovou masku, balzám na podrážděnou, spálenou nebo poraněnou pokožku, dětský krém, holící pěnu a vlastně úplně na cokoliv dalšího. Veterináři jím mažou koně po operacích a zraneních. Jestli přijdete na nějaký úplně nový způsob použití Egyptian Magic, dejte nám vědět!

Jak mám Egyptian Magic aplikovat a nanášet?

Jelikož je egyptský zázrak ztužený prostředek na olejové bázi, nejlepší je zahřát jej v prstech nebo dlaních a poté nanášet. Stačí úplně malé množství, balení vám vydrží velmi dlouho. Pro použití na vlasy nebo vlasovou pokožku jej nechte účinkovat alespoň hodinu, poté jej důkladně smyjte šampónem. Pro přirozené rozjasnění tváře použijte velmi malé množství na lícní kosti. Pro potlačení kruhů pod očima naneste lehce pod oči. Po sprše nebo čištění pleti aplikujte jemně na kterékoliv místo obličeje nebo těla.

Je bezpečný a vhodný pro děti?

Egyptian Magic je dokonale vhodný pro děti i dospělé. Matky jej používají na opruzené zadečky po plenkách, strie po těhotenství a kojení a na bolestivé bradavky. V každém případě můžete jeho používání zkonzultovat s vaším pediatrem jako každý jiný produkt používaný na pleť.

Slyšel jsem, že Egyptian Magic léčí ekzém. Je to pravda?

Denně dostáváme zprávy o neuvěřitelném zlepšení ekzému, lupénky a dalších kožních neduhů po používání Egyptian Magic. Přesto nejde o lék a výrobce jej za lék nevydává. Doporujeme přečíst si ty spousty recenzí a nadšených ohlasů na těchto stránkách nebo přímo na webu výrobce, abyste si sami vytvořili názor. V každém případě u nás můžete vyzkoušet zázračné vlastnosti krému Egyptian Magic bez rizika a zjistit. Nad rámec zákonných záručních podmínek poskytujeme 100% záruku spokojenosti. Pokud nebudete spokojeni, peníze vám budou vráceny zpět.

Léčí Egyptian Magic akné?

Vedou se rozsáhlé debaty o tom, zda na aknózní pleť používat přípravky s olejem nebo ne. Pověrou je, že přípravky bez oleje zamezí další produkci kožního mazu a pleť se vyčistí. Výsledky našich zákazníků ale říkají, že egyptský zázrak Egyptian Magic výborně léčí akné a jizvy po akné. Přesto jako výrobce negarantujeme tento účinek.

Detaily

Skutečně je v něm jen 6 ingrediencí?

Egyptian Magic je vyroben z medu, včelího vosku, olivového oleje, mateří kašičky, včelího pylu a propolisu. Náš unikátní výrobní postup umožňuje vyrábět pro vás zázračný balzám, kterému se nic nevyrovná. To je celé. Žádná aditiva, konzervanty, parfémy, chemikálie ani parabeny.

Je organický?

Pro výrobu Egyptian Magic používáme ty nejlepší ingredience, které se dají sehnat. Některé nesou označení "organic" a některé jsou sice organické, ale nemají oficiální značení. My totiž nevybíráme složky podle označení. Zjistili jsme, že samo označení "organic" nezaručuje bezpečnost a vysokou kvalitu ingrediencí, dokonce nezaručuje ani to, že nebyly upravovány. Bohužel jsme se již setkali i s velice nekvalitními produkty, které byly dokonce nebezpečné, ale měly nálepku "organic".

Je Egyptian Magic veganský produkt?

Není, protože je v něm spousta včelích produktů.

Je Egyptian Magic nekomedonní?

Ucpávání pórů (komedogenicita) je spojováno se vznikem akné. Vliv produktů na ucpávání póru je hodnocen na stupnici 0 - 5. Netestovali jsme komedogenicitu egyptského zázraku, ale vzhledem k tomu, že spousty zákazníků jej používají k léčbě akné a jizev po akné, můžeme směle předpokládat, že je komedogenicita egyptského zázraku velmi nízká. Olivový olej má komedogenicitu 2 a včelí vosk se pohybuje mezi stupni 0 - 2. Veškeré ostatní složky mají stupeň komedogenicity 0.

Kde se Egyptian Magic vyrábí?

Pouze v naší továrně v USA. 

Testujete na zvířatech?

Ne, nikdy jsme netestovali. Jsme hrdým partnerem PETA!

Zákaznický servis

Chci krém vrátit, vrátíte mi peníze?

Vrátíme! Jelikož jste nakoupili od oficiálního distributora nebo prodejce a máte jím vystavenou účtenku, vrátíme vám plnou částku. Kontaktujte egyptianmagiceu@gmail.com.

Kde mohu Egyptian Magic zakoupit?

U nás. Použijte eshop www.creed4beauty.eu nebo zakupte u některého z našich prodejců, abyste si mohli být jisti originalitou produktu a 100% garancí spokojenosti!